Wydarzenia kulturalne w Gdańsku

obecnie (11/2020)

wkrótce (12/2020)Gdansk noclegi
 


Prestiżowy projekt dofinansowany!
Gdańsk doczekał się wreszcie pieniędzy z budżetu państwa, o które tak walczył. Wczoraj Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdan Zdr...


Piwnica Rajców Restaurant

reviewed on 31.08.2020
"Odkryliśmy z żoną ten lokal podczas ostatnich wakacji. Polecam. Jedzonko pierwsza klasa podobnie obsługa. Ale najwyższa ocena za ścianę piwn..."
napisz własną opinię


Gdańsk - dojazd
Gdańsk - komunikacja
wyszukiwarka
Kafejki internetowe
Szkoły językowe
Lotnisko


Półwysep Helski
Dni Zatoki Gdańskiej
Trójmiasto - Teatry
Wydarzenia doroczne
Trójmiasto - Kina
Historia Gdańska
Miasto Gdynia
Centrum Gdańska
Kościoły
Muzea
Sopot


Nocne życie Sopotu
Sopot Festiwal
Gdańsk - clubbing
Gdynia - Festiwal filmowy


e-warszawa.com
e-krakow.com
e-zakopane.com
e-wroclaw.com

Trójmiasto nie jest co prawda nazywane kulturalną stolicą Polski, ale ilość i różnorodność wydarzeń dziejących się tutaj niejednokrotnie pozwala lokować Gdańsk, Gdynię i Sopot na tej samej kulturalnej półce co Kraków i Warszawę. Zwłaszcza latem, kiedy to czas na Pomorzu zaczyna biec znacznie szybciej. Sopocki Festiwal w Operze, Gdyński Festiwal Filmowy i gdański Jarmark Dominikański to tylko mała część tego, gdzie powinniście być.

By podróż przez mozaikę rozmaitych możliwości spędzania wolnego czasu była łatwiejsza dostarczamy Wam kalendarz imprez. Znajdziecie tutaj informację o wszystkich ważnych wydarzeniach kulturalnych Trójmiasta - od festiwali, przez koncerty po wystawy stałe i czasowe. I to nie tylko te najbardziej znane. Informujemy także o działaniach eksperymentalnych i nowatorskich, które dopiero zaczynają na stałe gościć w repertuarze kultury Trójmiasta. Dzięki temu możecie być spokojni, iż nie przeoczycie żadnego ważnego wydarzenia i jeśli tylko macie ochotę, zawsze będziecie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego.

Jeśli w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie ma miejsce jakiś koncert, wystawa, happening, o którym chcielibyście coś więcej wiedzieć lub który chcielibyście skomentować piszcie o tym na naszym forum. Także, gdy sami tworzycie, organizujecie coś fajnego poinformujcie nas o tym. Chętnie umieścimy info w naszym portalu.

Powyżej: Futureshorts

Na lewo: I kolejny koncert !

Poniżej: Heineken Opener Festival...