Kafejki internetowe

Mimo, że niejeden raz masz nieprzemożną ochotę wyrzucić przez okno pudło, które łączy Cię z cyberprzestrzenią, wiadomym jest, że w dzisiejszych czasach dostęp do sieci internetowej jest niezbędny. Pewnie potwierdzisz moją tezę i zaraz dodasz, że tylko w pracy i w domu. W podróży można się bez netu obejść. Nieprawda. Przemieszczając się z miejsca na miejsce też warto być na bieżąco. I nie chodzi tutaj jedynie o sprawdzanie poczty (choć maile od znajomych mogą sprawić Ci wiele radości), ale o zdobywanie podstawowych informacji o miejscu do którego zmierzasz, o jego zwyczajach, jego plusach i minusach.

Co Neptun robi na ulicy Długiej, o której odjeżdża ostatni podmiejski pociąg do Sopotu, jaka będzie jutro pogoda skoro dziś leje? Nieważne pytania? Musisz przyznać, że czasem odpowiedzi na nie są na wagę złota. I oczywiście znajdziesz je w Internecie.

W Gdańsku, tak jak w Gdyni i Sopocie, w ciągu ostatnich kilku lat wciąż wzrasta liczba kafejek internetowych. I choć coraz więcej ludzi korzysta z sieci w domu czy w pracy, kafejki dalej cieszą się dużym oblężeniem. Wybraliśmy dla Ciebie kilka z nich. Tak na początek. Jak znajdziesz jakiś nowy, fajny punkt z netem – powiadom nas o tym.

Gdańsk

Internet Café
ul. Karmelicka 1
Kafejka internetowa Internet Cafe to miejsce, do którego powinieneś się udać, jeśli chcesz załatwić jakąkolwiek internetową sprawę. I zawsze masz ją po drodze. Położona dokładnie przy ulicy biegnącej z Dworca Głównego, jest świetnym miejscem, do którego warto wstąpić w drodze na Stare Miasto. Najpierw dostaniesz darmową filiżankę kawy lub herbaty z jednego z 30 znajdujących się tam automatów, a potem będziesz pod wrażeniem super szybkiego łącza i wielu innych komputerowych usług, z których możesz skorzystać. Za kilka dodatkowych złotych wypalisz płytkę CD lub DVD czy wydrukujesz dokumenty. Internet Cafe to także miejsce dla fanów komputerowych gier. Tutaj zmieniają się w najlepszych strzelców z gry Counter Strike i szalonych piratów drogowych z Need For Speed: Underground. Jest także PS2 i X Box – to w przypadki, gdy zamierzasz zostać wytwornym złodziejem samochodów. Jeśli jednak jesteś porządnym obywatelem, który chce jedynie sprawdzić maile, może kosztować Cię to jedynie złotówkę. Ale nie martw się też, jeśli przed komputerem zamierzasz spędzić całe popołudnie. Ceny są bardzo atrakcyjne i im więcej korzystasz, tym płacisz mniej. Zapoznaj się z promocjami i zniżkami i zrelaksuj się wiedząc, że znalazłeś najlepszy Internet w mieście.
tel: +48 (58) 3209230

Cafe Spacja
ul. Motławska 14
Spacja znajduje się w elegancko odrestaurowanej piwnicy. Poza surfowaniem po Internecie możesz tu drukować dokumenty, skanować obrazy i wypalać płytki.
tel: +48 (58) 3016212

Rudy Kot
ul. Garncarska 18-20
W założeniu jest ona częścią działającego Centrum Rozrywki. Prócz kawiarni internetowej znajdziesz w nim sale bilardowe, restaurację, a w nocy klub nocny.
tel: +48 (58) 3000757

Cafe Arrow
ul. Subisława 28
To położona pierwszym piętrze kafejka internetowa na obrzeżach Gdańska.
tel: +48 (58) 5578314

Gdynia

Cybergarden
ul. Władysława IV 1a
Cyberprzestrzeń na ulicy znanego polskiego króla Władysława IV.
tel: +48 (58) 5500834

Ambros
ul. Orłowska 78
Popularne miejsce wirtualnych szaleństw na Orłowskiej.
tel: +48 (58) 6248899

Sopot

ProGamer Caffe
ul. Chopina 1
Godzina na Internecie - będzie Ci mało!
tel: +48 (58) 5550183

E-box
ul. Chmielewskiego 5a
Ręczny pilot do kierowania cyberprzestrzenią.
tel: +48 (58) 5507383Gdansk noclegi
 


Kafejki internetowe
Festiwal Filmowy w Gdyni
Dni Zatoki Gdańskiej
Festiwale
Nocne życie Gdańska
Miasto Gdynia
Historia Gdańska
Kościoły
Lotnisko
Sopot - clubbing
Gdańsk - Teatry
e-warszawa.com
e-krakow.com
e-zakopane.com
Sopot

dodaj komentarz

"LOL SUPER JEST"

CIPA KURWA
08.04.2013
Ocena
5/5

"¦wietna kafejka, pracownicy znają się na rzeczy, a sprzęt jest świetny, no."

Maciej
23.11.2009
Ocena
5/5

Gdańsk hotele & apartamenty | restauracje | knajpy, kluby & lokale
sklepy | rozrywka | galerie i muzea | us�ugi & serwisy

turystyka
| mapa | miasto | niusy | nauka
info | eventy | forum | galeria | pogoda

e-gdansk.com 2007-2014 | Gdańsk Polska Przewodnik | wszystkie prawa zastrze�one
Lifeboat Limited. UK Registered Company No. 5351515