Tawerna Dominikańska


Wiele energii zostało wykorzystanej przy dekoracji Tawerny Dominikańskiej, po to, by przypominała ona salę filharmonii - i warto było. Stylowe lampy, dokładnie dopasowane nakrycia, łazienki najwyższej klasy i dotyk art noveau tworzą przestrzeń zarówno elegancką, jak i stylową. Ale też podawane jedzenie, jest na odpowiednim poziomie i nie bez powodu zalicza się do najlepszych w Trójmieście. Dużo uroku ma również ogródek restauracji - w bardzo atrakcyjnej częsci Gdańska - tuż nad Motławą. Idealny by zjeść posiłek.

Tawerna Dominikańska in English

spis restauracji
opinie

Mapa

location:
Gdansk

adres:
ul. Targ Rybny 9

telefon:
+48 (58) 3016575

fax:
+48 (58) 3016575

EMAIL Tawerna Dominikańska

Tawerna Dominikańska stronaGdansk noclegi
 


Restauracje Kraków
Warszawa - restauracje
Kafejki internetowe
Festiwal Filmowy w Gdyni
Dni Zatoki Gdańskiej
Festiwale
Nocne życie Gdańska
Miasto Gdynia
Historia Gdańska
Kościoły
Lotnisko
Sopot - clubbing
Gdańsk - Teatry
e-warszawa.com
e-krakow.com
e-zakopane.com
Sopot

Tawerna Dominikańska

"Witam Tawerna Dominikańska Najgorsza restauracja w Gdańsku W dniu wczorajszym razem ze znajomymi poszliśmy na obiad do tzw tawerny. Niestety już po zamówieniu zaczęły się problemy. Nie otrzymaliśmy jednej zupy, którą zamawialiśmy, wyjaśnienie kelnera "Pani na kuchni zapomniała nalać". nie otrzymaliśmy jednego z drugich dań, wyjaśnienie kelnera "przy wydruku zamówienia na kuchni skończył się papier w drukarce i pominięto jędną z potraw". To nie koniec moich przygód w tej pseudo restauracji po kuchennych rewolucjach. Podczas jedzenia drugiego dania znajoma znalazła pod sałatą monetę 5 groszy. To już był szczyt mojej cierpliwości. To jest najgorsza restauracja w jakiej kiedykolwiek byliśmy. Restauracja nie może pracować gdy nie ma osób zarządzających. Brak właściciela, kierownika i managera w dniu wczorajszym pokazał jak nie powinno się prowadzić restauracji. Tą restaurację mogę polecić tylko najgorszemu wrogowi."

escort
01.10.2012
Ocena
1/5

"jak chcesz tam coś zjeść to najlepiej rozmawiaj z kelnerem po niemiecku, chyba że od razu złożysz zamówienie za min. 200 zł. poza tym kelner nie chce przyjmować płatności kartą poniżej 20 zł - żałosne "

paweł
08.06.2010
Ocena
2/5

"Mniam. I fajny klimat z widokiem na motławe."

jacek
27.05.2010
Ocena
3/5

"Dobry klimat, wspaniałe jedzenie. Ogólnie na plus"

tawerniak
19.04.2010
Ocena
4/5

"Jakimś cudem, zawsze jak przechodzę jest pełno. Może to o czymś świadczy? Chyba wstąpię."

anastazja
09.03.2009
Ocena
3/5

"ZAprosiłem ostatnio tutaj moją dziewczynę. Bardzo jej się podobało no i...będę musiał ją tu zabierać tak często jak tylko będę chciała. Zobaczymy czy mój portfel to wytrzyma, ale cóż - czegóż nie zrobi się dla miłości. Fajne miejsce, ma klimacik. Pozdrawiam "

Krzysiek
23.07.2007
Ocena
5/5