Teatr Muzyczny


Jesli jesteś fanem muzyki to masz niebywałe szczeście, jeśli przebywasz w Gdyni. Tu bowiem znajduje się jeden z najlepszych teatrów muzycznych w Polsce. Posłuchać tutaj możesz nie tylko muzyki klasycznej, ktora oczywiście stanowi ważną częśc repertuaru Teatru, niezwykle popularne są także grane tutaj musicale: Jesus Christ Superstar, Wichrowe Wzgórza, Hair, Pinokio, Ania z Zielonego Wzgórza, Sen Nocy letniej, Opentaniec czy Chicago. W Teatrze odbywają się również cykliczne imprezy takie jak festiwal Szant - morskich piosenek, jak również znany w całej Polsce Gdyński Festiwal Filmowy.

Teatr Muzyczny in English

spis miejsc
opinie

Mapa

location:
Gdynia

adres:
pl. Grunwaldzki 1

telefon:
+48 (58) 6209521

fax:
+48 (58) 6203347

EMAIL Teatr Muzyczny

Teatr Muzyczny stronaGdansk noclegi
 


Kafejki internetowe
Festiwal Filmowy w Gdyni
Dni Zatoki Gdańskiej
Festiwale
Nocne życie Gdańska
Miasto Gdynia
Historia Gdańska
Kościoły
Lotnisko
Sopot - clubbing
Gdańsk - Teatry
e-warszawa.com
e-krakow.com
e-zakopane.com
Sopot
Kraków muzea

Teatr Muzyczny

"Z ogromnym żalem stwierdzam,że bardzo Jest mi ogromnie szkoda, że po wielu latach nie doszło do wznowienia na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni kultowego przedstawienia "Kolędy Nocki", które dla pokolenia okresu stanu wojennego było tak istotne i ważne. Gdyby nie nagrana płyta z utworami z tego przedstawienia nie byłoby dzisiaj szansy na przypomnienie sobie wiodących utworów. Odnoszę wrażenie, że dla dobra kultury narodowej i pamięci tamtego trudnego czasu istotne byłoby po latach przypomnienie tego już dzisiaj całkiem zapomnianego, a jakże wspaniałego przedsięwzięcia scenicznego. Pozdrawiam!"

Andrzej
25.11.2011
Ocena
3/5

"wczoraj miałam okazję zobaczyć spektakl pt. "Lalka". NO TO BY£O CO¦. Dla takich spektakli jak ten warto chodzić do teatru. Choć całość trwała 3 godziny i 20 minut to wierzcie mi, czas mi się nie dłużył. Inteligentny musical, doskonała gra aktorów, muzyka budująca nastrój. I choć trudno być może w to uwierzyć to dość posępna lektura szkolna stała się doskonale przygotowanym produktem dostępnym dla widzów teatru, super... czekam na kolejne propozycje, Anna"

anna
10.02.2011
Ocena
3/5